Bak Bakalım Blogumda Var mı?

16 Mart 2017 Perşembe

Taze Bittiler- 77

Mart ayını yarıladık, ancak Şubat ayında vedalaştığım ürünleri sizlerle şimdi paylaşabiliyorum. Yine az ve öz ürün bitti geçtiğimiz ay ne yazık ki. Bakalım hangi ürünler bitmiş...
sheida, alix avien, m.asam, blog, blogger, sihirlimavi, eyeliner, rimel, maskara, mascara, fondöten

1- Sheida Myscara: Hem hacim vermesi hem de takma kirpik takmışcasına muhteşem görünümlü kirpik yaratan başka bir rimel daha önce kullanmadım. O kadar güzel kirpikler yapıyordu ki, rimelin ara ara dökülme yapmasını da önemsemedim açıkçası. Ancak, kullandıktan kısa bir süre kurumaya başlaması ve eski performansını gösterememesi nedeniyle kendisiyle vedalaşmak zorunda kaldım. Yine de tekrar alabilirim sanırım, çünkü verdiği etki muhteşemdi. Detaylı yazısı için başlığa tıklamanız yeterli.

2- Alix Avien Eyeliner Pen: Çok severek kullandığım eyelinerlerden biri de budur. Detaylı yazmak kısmet olmadı ama simsiyah rengi ve gün içinde akmaması sayesinde makyajıma güzel renk kattı.

3- M.Asam Magic Finish Fondöten: Bir favori ürünle daha vedalaştım. Her tene uyan, kadifemsi bir yapısı olan ve ciltle bütünleşen, kokusu ise ayrı bir güzellik barındıran fondötenin bitmesine elbette üzüldüm. Satıldığı mağaza itibariyle alınamayacak ne yazık ki.
acnemide, blog, blogger, fa, deodorant, temizleme jeli, sihirlimavi
4- Acnecinamide Temizleme Jeli: Özellikle ergenlik döneminde olanlar ya da yağlı ve hatta akneli cilde sahip kişiler için önerilen ürünü, belli dönemlerde kullanıp bitirdim. Detaylı yazısını hazırlıyorum.

5- Fa Deodorant- Mystic Moments: Bu nasıl güzel bir kokudur böyle. Çantamdan ayırmadım, sonlarına doğru da bitmemesi için dua ettim...

Birkaç aydır böyle azıcık ürünler bitiriyorum ne yazık ki. Bu durum, #maviyleprojectpan2017 yi de etkiledi ama yapıcak bişiy yok, kaldığımız yerden devam. Öyle ya da bitmiyor mu, bitiyor ;)16 yorum:

 1. M.Asam internet üzerinden de satılıyordu bir yerde ama adını unuttum -.- Gelsin yenileeer <3

  YanıtlaSil
 2. benim bitenlerim çoktu ama nedense fotoğraflamadan çöpe atmışım :(

  YanıtlaSil
 3. Yepyeni keyıfli alışverişler o zaman

  YanıtlaSil
 4. M.Asam fondötene bayılıyorum ben de kendi sitesinden alabilirsin malum yerden almak istemiyorsan.. sheida maskarayı kesinlikle almam lazım benim de..

  YanıtlaSil
 5. Sheida Maskarayı ben de çok severek kullanıyorum :)

  YanıtlaSil
 6. M. Asam satıldığı yer itibariyle derken ben anlayamadım canım :/

  YanıtlaSil
 7. Acnecinamide temizleme jelini ben de aldım ama henüz kullanma fırsatım olmadı.Nasıl beğendiniz mi? :)

  YanıtlaSil
 8. 2017 ürün bitirmek konusunda bana da iyi gelmedi. Bir ayda bitirdiğimi, üç ayda bitiriyorum. Renkli kozmetik bitirmek her şekilde büyük başarı İlknur'cum :) Sevgilerimle...

  YanıtlaSil
 9. Sheida maskara bence de çok başarılı. Yaşadığım tek sorun ise sıradan temizlicilerle temizlenmiyor olması.
  Yeni ürünlerini keyifle kullan:)

  YanıtlaSil
 10. M.asam ın kapatıcılığı nasıl? Sivilce lekelerini vs örtüyor mu güzel? Umarım farklı satış noktalarıyla da anlaşmaya başlarlar... Gelsin yeniler.

  YanıtlaSil
 11. Fa nın bu kokusuna hiç denk düşmedim. İlk fırsatta ben de alıp deneyeyim.
  Sevgiler..

  YanıtlaSil
 12. Valla stoklar birikti lakin bir bereket geldi ki sorma ne bitiyor ne azalıyor arkadaş :)

  YanıtlaSil
 13. Fa deodorantı ben de çok severek kullanıyorum mükemmel kokuyor :)) Eyeliner'ı merak ettim ablacığım :)) Bir bitenler de ben yazacağım ama vizeler dolayısıyla zaman bulamıyorum ev çöpe dönüşecek inatla yazı hazırlamak için biriktiriyorum :))

  YanıtlaSil

Adsız yorumlar yayınlanmayacaktır, teşekkürler...

Yazılarım E-mailinize Gelsin ;)