Bak Bakalım Blogumda Var mı?

10 Nisan 2017 Pazartesi

Taze Bittiler- 78

Güneşin sadece yüzünü gösterdiği bir günden hepinize merhaba. Umuyorum bu hafta hepimize güzellikler getirsin :)

2017 yılına girdiğimizden beri ne yazık eskisi gibi düzenli bir şekilde ürün kullanamadığımdan olsa gerek, "Taze Bittiler" serim bu ara pek zengin fotoğraflarla süslenemiyor ne yazık ki. Umuyorum artık eski düzenime döner ve eskisi gibi bol ürün tükettiğim taze bittiler yayınları yapabilirim. 

Geçtiğimiz Mart ayında hangi ürünlerle vedalaşmışım, onlara bakalım mı?
1- Bioderma Sensibio H2O Misel Solüsyon: Kaç şişe bitirdiğimi hatırlamıyorum. Çok iyi temizleyen ve cilde dost bir temizleme ürünü. Sanırım elimdeki yedeklerimi de bitirmiş oldum. Şimdi diğerlerini denemede sıra.

2- Refan Oriental Rose Duş Jeli: Mis kokulu ve iyi temizleyen bir duş jeli. Detaylıca bu yazımda sizlerle paylaşmıştım.
3- Avon- Anew Age Transforming Concealer: Markanın 2 renk çeşidi bulunan concealerinin bendeki rengi pembe alt tonlu Fair rengi. Biraz çizgilere dolması ve çabuk bitmesi dışında bir sorun yoktu.
4- Bioplante Diş Macunu: Ayışığı Organik'ten aldığım diş macununu severek kullanmıştım. Ama nedense çabuk bitti gibi geldi. Detaylı yazım buradaydı.

5- Cle Up Pamuk: Migros marketten bol bol stokladığım pamuğu, yapısı ve yumuşaklığı nedeniyle seviyorum. Evde sağlam stoğum kullanılmayı bekliyor.

İşte bu kadar, geçtiğimiz ay yine az ve yoğunlukla bakım ürünüyle vedalaşmışım. Biraz daha toparlarsam, önümüzdeki ay daha fazla sayıda ürünümle vedalaşmış olucam umarım. Sizde durumlar nedir?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Adsız yorumlar yayınlanmayacaktır, teşekkürler...

Yazılarım E-mailinize Gelsin ;)